REJESTRACJA: Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00 +48 500 097 784 gznszczecin@gmail.com
Doświadczenie
16+ Lat praktyki
Dbałość
5/5 ocena klientów
Kompleksowość
24 zabiegi

Oferowane usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów podologicznych, pielęgnacji stóp oraz kosmetyki twarzy i ciała.
Start > Oferowane usługi

Kompleksowość usług

Oprócz leczenie podologicznego i pielęgnacji stóp, oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetyki twarzy, dłoni i ciała. 

Stawiamy na kompleksowość usług, aby nasi Pacjenci mogli w jednym miejscu skorzystać zarówno z zabiegów na ciało, twarz i ręce, jak i wyleczyli nawracające choroby stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: stopa cukrzycowa, opracowanie paznokcia grzybiczego, rekonstrukcja płytki paznokcia, klamry na wrastające paznokcie, pękające pięty, odciski i modzele. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu indywidualnych odciążeń dla Pacjentów (ortez). 

Leczenie stóp

Leczenie stóp

W zakresie naszych usług znajduje się m.in. leczenie grzybicy stóp i paznokci, pękających stóp, zakładanie klamer i rekonstrukcja paznokcia. 

Pielęgnacja stóp

Skorzystaj z pedicure kosmetycznego w wersji klasycznej, hybrydowej lub w monofazowej, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami w każdej sytuacji! 

Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja dłoni

Manicure hybrydowy, żelowy czy klasyczny? Umów się na wizytę do naszej uzdolnionej kosmetyczki i wybierz dla siebie najlepszą opcję!

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzy

Piękna i promienna cera to marzenie każdego z nas! Oddaj się w ręce profesjonalistów i wybierz dla siebie najlepszy zabieg spośród szerokiego wachlarza usług. 

Kosmetyka ciała

Kosmetyka ciała

Zrelaksuj się w naszym gabinecie kosmetycznym podczas jednego z wielu dostępnych zabiegów. Oferujemy depilacje ciała, masaże i wiele innych!

Jednym z naszych główny celi jest uświadamianie Pacjentom, że o stopy nie tylko warto, ale trzeba dbać. To w końcu one pozwalają nam się poruszać i korzystać z uroków życia! Odpowiednio wypielęgnowane, odwdzięczą nam się zdrowiem przez lata. 

Elżbieta GieratPodolog

Konsultacje podologiczne

Wszytskich zainteresowanych zapraszamy na konsultacje podologiczne. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, co dolega jego stopom może zwrócić się do nas z prośbą o wydanie opinii.

Każde spotkanie umawiane jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:  +48 500 097 784 (poniedziałek – piątek: 09:00 – 16:00)