REJESTRACJA: Poniedziałek - Piątek 09:00 - 16:00 +48 500 097 784 gznszczecin@gmail.com
Doświadczenie
16+ Lat praktyki
Dbałość
5/5 ocena klientów
Kompleksowość
24 zabiegi

Oferowane usługi

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów podologicznych, pielęgnacji stóp oraz kosmetyki twarzy i ciała.
Start > Oferowane usługi

Kompleksowość usług

Oprócz leczenie podologicznego i pielęgnacji stóp, oferujemy także szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetyki twarzy, dłoni i ciała. 

Stawiamy na kompleksowość usług, aby nasi Pacjenci mogli w jednym miejscu skorzystać zarówno z zabiegów na ciało, twarz i ręce, jak i wyleczyli nawracające choroby stóp. Wśród nich znajdują się m.in.: stopa cukrzycowa, opracowanie paznokcia grzybiczego, rekonstrukcja płytki paznokcia, klamry na wrastające paznokcie, pękające pięty, odciski i modzele. Specjalizujemy się również w przygotowywaniu indywidualnych odciążeń dla Pacjentów (ortez). 

Leczenie stóp

Leczenie stóp

W zakresie naszych usług znajduje się m.in. leczenie grzybicy stóp i paznokci, pękających stóp, zakładanie klamer i rekonstrukcja paznokcia. 

Pielęgnacja stóp

Skorzystaj z pedicure kosmetycznego w wersji klasycznej, hybrydowej lub w monofazowej, aby cieszyć się pięknymi i zdrowymi stopami w każdej sytuacji! 

Pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja dłoni

Manicure hybrydowy, żelowy czy klasyczny? Umów się na wizytę do naszej uzdolnionej kosmetyczki i wybierz dla siebie najlepszą opcję!

Kosmetyka twarzy

Kosmetyka twarzy

Piękna i promienna cera to marzenie każdego z nas! Oddaj się w ręce profesjonalistów i wybierz dla siebie najlepszy zabieg spośród szerokiego wachlarza usług. 

Kosmetyka ciała

Kosmetyka ciała

Zrelaksuj się w naszym gabinecie kosmetycznym podczas jednego z wielu dostępnych zabiegów. Oferujemy depilacje ciała, masaże i wiele innych!

Jednym z naszych główny celi jest uświadamianie Pacjentom, że o stopy nie tylko warto, ale trzeba dbać. To w końcu one pozwalają nam się poruszać i korzystać z uroków życia! Odpowiednio wypielęgnowane, odwdzięczą nam się zdrowiem przez lata. 

Elżbieta GieratPodolog

Bezpłatne konsultacje podologiczne

Dla zainteresowanych uruchomiliśmy w czwartki bezpłatne konsultacje podologiczne. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości, co dolega jego stopom może bez zobowiązań zwrócić się do nas z prośbą o wydanie opinii.

Każde spotkanie umawiane jest po wcześniejszym kontakcie telefonicznym:  +48 500 097 784 (poniedziałek – piątek: 09:00 – 16:00)