REJESTRACJA: Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00 +48 500 097 784 gznszczecin@gmail.com
Doświadczenie
16+ Lat praktyki
Dbałość
5/5 ocena klientów
Kompleksowość
24 zabiegi

O nas

Z uwagą podchodzimy do każdego problemu, aby nie tylko wyleczyć widoczne objawy, ale także odnaleźć przyczynę dolegliwości i zapobiec jej nawrotom! W tym celu, w naszym gabinecie podologicznym, wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, skuteczne metody działania i najwyższej klasy sprzęt.
Start > O nas

Stań z nami na nogi!

Leczeniem stóp zajmujemy się profesjonalnie od 16 lat, dlatego wiemy o nich wszystko!

Gabinet podologiczny Zdrowe Nogi Elżbieta Gierat działa na rynku od 2004 roku. Od tego czasu pomogliśmy tysiącom Pacjentów w walce o zdrowe i zadbane stopy. Wielu z nich zostało z nami na lata, powierzając nam najpierw leczenie nóg, a później ich pielęgnację.

 

Nie bez powodu specjalizujemy się w medycznej pielęgnacji stóp. Wiemy, jak bardzo uciążliwy, przykry i nierzadko wstydliwy problem może stanowić grzybica, brodawki, wrastające paznokcie, modzele i inne schorzenia, dlatego za główny cel naszej działalności stawiamy sobie szybkie i skuteczne leczenie najlepszymi na rynku metodami, a także zapobieganie nawrotom choroby. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także otwartości na nowe doniesienia naukowe, przynosimy z wielką satysfakcją ulgę naszym Pacjentom.

 

Medyczna pielęgnacja stóp, chociaż jest naszą specjalnością, nie jest jednak jedyną usługą w naszej ofercie. W Gabinecie podologicznym Zdrowe Nogi Elżbieta Gierat pracuje grono specjalistów z różnych dziedzin, m.in z zakresu kosmetologii ogólnej i estetycznej, lekarz medycyny, a także uzdolniona manikiurzystka. Współpracujemy także z diabetologami, dermatologami i chirurgami, zapewniając w ten sposób naszym Pacjentom kompleksowość oferty.

Stań z nami na nogi

Tylko najwyższej jakości produkty!

W gabinetach służy nam najwyższej jakości sprzęt firmy GERLACH oraz linia profesjonalnych kosmetyków i produktów podologicznych marki HERBITAS.

Nasze usługi

Ikona leczenie stóp

Leczenie stóp

Pomogliśmy już tysiącom Pacjentów w leczeniu przewlekłych chorób stóp o różnym podłożu, w tym zarówno wirusowym, jak i grzybiczym. 

Więcej
Ikona pielęgnacja stóp

Pielęgnacja stóp

Specjalizujemy się w medycznej pielęgnacji stóp, dzięki której nasi Pacjenci mogą cieszyć się zdrowymi i pięknymi stopami na co dzień. 

Więcej
Ikona pielęgnacja dłoni

Pielęgnacja dłoni

Wypielęgnowane dłonie dodają pewności siebie oraz poprawiają samopoczucie. Zadbaj o nie w naszych gabinetach!

Więcej
Zakładanie klamry metalowej na paznokieć

W czym się specjalizujemy?

Podchodzimy kompleksowo do problemów naszych Pacjentów. 

Współpraca z diabetologami, dermatologami i chirurgami pozwala nam zapewnić szerokie spektrum usług podologicznych i medycznych, które rozwiązują szereg problemów związanych z całymi nogami. Zajmujemy się m.in.:

  • stopą cukrzycową
  • opracowaniem paznokcia grzybiczego
  • rekonstrukcją płytki paznokcia
  • klamrami na wrastające paznokcie
  • indywidualnie przygotowywanych odciążeniach (ortezach)
  • pękającymi piętami, odciskami i modzelami

Najczęściej zadawane pytanie

W jaki sposób przygotować się do wizyty u podologa?

Przed wizytą u podologa nie jest potrzebne szczególne przygotowanie, warto jednak mieć czyste stopy oraz zmyty lakier z paznokci. Krótko przed spotkaniem nie należy wykonywać inwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych, które mogą zaburzyć naturalny obraz stóp. 

Jak wygląda wizyta u podologa?

Doświadczony podolog na pierwszej wizycie zbiera tzw. wywiad z Pacjentem. Pyta go o przebyte choroby, noszone obuwie, a także powody konsultacji. Następnie specjalista ocenia stan stóp i na jego podstawie proponuje plan leczenia oraz najlepsze zabiegi. 

Czym się różni pedicure kosmetyczny od podologicznego?

Pedicure kosmetyczny to zabieg mający na celu poprawienie estetyki paznokci u stóp. Pedicure podologiczny wykonuje się natomiast z przyczyn medycznych. W jego trakcie podolog może usunąć uciążliwe modzele na stopach, odciski a także np. rozpocząć leczenie paznokcia zarażonego grzybicą. 

Czy wizyta u podologa jest bolesna?

Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty w naszych gabinetach przebiegały w miłej atmosferze i były bezbolesne. Dlatego w zabiegach, w których występuje ryzyko wystąpienia bólu, stosujemy znieczulenie miejscowe.

Warto jednak pamiętać, że celem wszystkich zabiegów podologicznych jest przyniesienie ulgi Pacjentowi i pomimo występującego czasami dyskomfortu w trakcie terapii, uzyskane efekty leczenia przynoszą ogromną satysfakcję. 

Jak długo trwa leczenie podologiczne?

Długość terapii to kwestia indywidualna – zależy to od wielu czynników, w tym  m.in. od rodzaju schorzenia, wieku Pacjenta, współistnieniu lub braku chorób itp. Doświadczony podolog po pierwszej konsultacji będzie mógł oszacować ten czas. 

Jaka jest cena zabiegu podologicznego?

Cena zabiegu podologicznego zależy od leczonej dolegliwości. Pełny cennik zabiegów można sprawdzić na naszej stronie w zakładce Cennik. Warto także pamiętać, że w czwartki udzielamy bezpłatnych konsultacji podologicznych. Można się na nie umówić po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.