REJESTRACJA: Poniedziałek - Piątek 08:00 - 16:00 +48 500 097 784 gznszczecin@gmail.com
Doświadczenie
16+ Lat praktyki
Dbałość
5/5 ocena klientów
Kompleksowość
24 zabiegi

Nasi specjaliści

Stawiamy na solidne doświadczenie i praktyczną wiedzę z zakresu podologii i kosmetologii.
Start > Nasi specjaliści

Poznaj nasz zespół!

Z dumą przedstawiamy grono specjalistów, którzy wchodzą w skład kadry Gabinetów Zdrowe Nogi. To osoby o dużym doświadczeniu i jeszcze większej pasji do pracy. 

W doborze specjalistów kładziemy duży nacisk na doświadczenie, wiedzę, dokładność i pozytywne podejście do pracy. Nie brakuje ich naszemu zespołowi, w skład którego wchodzą podologowie, kosmetolożki, lekarz medycyny oraz specjalistka ds. obsługi klienta. Dzięki tak różnorodnemu gronu ekspertów jesteśmy w stanie zaoferować Pacjentom szeroki zakres usług, w tym leczenie stóp, ich pielęgnację oraz zabiegi kosmetyczne na twarz, ciało i dłonie. Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi sylwetkami osób pracującymi w Gabinetach Zdrowe Nogi.  

Elżbieta Gierat, Podolog
Podolog z 16-letnim doświadczeniem, swoją bogatą wiedzą dzieli się ze studentami w Poznaniu i we Wrocławiu, prowadzi także szkolenia z odciążeń w podologii. Specjalizuje się również w leczeniu stopy cukrzycowej.
Beata Jeznach, Kosmetolog
Beata specjalizuje się w zabiegach z zakresu kosmetyki twarzy i ciała. Posiada bogate doświadczenie w pracy z Klientami w różnym wieku, a także z cerą wymagającą szczególnej uwagi.

Beata Jeznach

Kosmetolog
Anna Krawczyk, Podolog i Kosmetolog
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku kosmetologia oraz wielu kursów podologicznych. Jej domeną jest leczenie i kosmetyka stóp.

Anna Krawczyk

Podolog i kosmetolog
Kamila Chochołowicz, podolog
Absolwentka studiów magisterskich na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyła liczne szkolenia podologiczne z zakresu: leczenia brodawek wirusowych, ortonyksji oraz ortopodologii. W Gabinecie chętnie współpracuje z dziećmi.
Martyna Tomin, kosmetolog
Zdobyła tytuł magistra w dziedzinie kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. W naszym gabinecie zajmuje się kosmetyką dłoni oraz stóp a także wykonuje zabiegi upiększające oprawę oka takie jak lifting rzęs oraz henna i regulacja brwi.

Martyna Tomin

Kosmetolog

16+ lat doświadczenia

w pielęgnacji i leczeniu chorych stóp.

Staramy się do każdego przypadku podchodzić indywidualnie. Zanim rozpoczniemy leczenie, dokonujemy wnikliwej analizy, aby móc dopasować metodę i czas terapii do osobistych potrzeb i wymagań Klienta.

0
Specjalistów
0+
Zadowolonych klientów
0
Gabinety
0
Oferowanych zabiegów