Doświadczenie
16+ Lat praktyki
Dbałość
5/5 ocena klientów
Kompleksowość
24 zabiegi

Herbitas Laboratory

Start > Herbitas Laboratory

Profesjonalna linia komsetyków Herbitas Laboratory

Laboratorios Herbitas S.L. jest firmą farmaceutyczną specjalizującą się w podologii technicznej, ortopedii i ogólnej pielęgnacji stóp. Działając na rynku od ponad 30 lat posiada nieocenione doświadczenie medyczne oraz kliniczne.

Herbitas został założony w 1987 roku i od początku zajmuje się produkcją i dystrybucją profesjonalnych produktów przeznaczonych do pielęgnacji stóp. Tak długie doświadczenie pozwala zaoferować profesjonalną linie przeznaczoną dla specjalistów medycznej pielęgnacji stóp. Obecnie w ofercie producenta znajduje się ponad 4 000 specjalistycznych kosmetyków i preparatów leczniczych. Firma operuje w ponad 50 krajach na całym świecie, stają się liderem na rynku Hiszpańskim, Portugalskim i RPA.

Rezultatem wielu lat badan i doświadczeń w dziedzinie podologii są uzyskane innowacyjne materiały i technologie. Ich stosowanie w leczeniu, zabezpieczeniu i zaopatrzeniu stopy podnosi wymiernie skuteczność zabiegu, daje komfort i ulgę pacjentowi, a w wielu przypadkach zabezpiecza przed nawrotem dolegliwości.

Cała wiedza i badania specjalistów z hiszpańskiej firmy zmierzają do wynalezienia jak najlepszych i konkurencyjnych produktów na rynku podologicznym. Są one projektowane, konsultowane i wytwarzane pod ścisłym nadzorem ekspertów z dziedziny ortopedii i podiatrii. Wszystkie produkty medycznego zabezpieczenia wytwarzane są na bazie materiałów naturalnych, żeli polimerowych i silikonów.

Herbitas dba o wysoką jakość produktów, przez co w procesie wytwarzania i rozwoju kosmetyków stosuje się najwyższe standrdy jakościowe. Wszystkie produkty posiadają znak CE i zgodne są z przepisami Światowej Organizacji Zdrowia.

Linie komstyków Herbitas dostępne w naszym sklepie

Logo Herbi Feet
Logo Derma Feet
Logo Derma Feet