Nasze gabinety 

W gabinetach Zdrowe Nogi Elżbiety Gierat pod okiem specjalistów z dziedziny medycznej pielęgnacji stóp rozwiązujemy wszelakie problemy ze stopami. Nowoczesny, najwyższej jakości sprzęt firmy „Gerlach” oraz linia profesjonalnych kosmetyków i produktów podologicznych marki HERBITAS, zapewnia komfort pracy i pełen profesjonalizm przeprowadzanych zabiegów. Co najważniejsze – profesjonalnie przygotowujemy narzędzia do pracy sterylizując je w urządzeniu spełniającym najwyższe standardy światowe, raz w miesiącu kontrolowanym ponadto przez Sanepid.

Dzięki współpracy z diabetologami, dermatologami i chirurgami zapewniamy szerokie spektrum usług. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy w każdy drugi i czwarty czwartek miesiąca bezpłatne konsultacje podologiczne. Każdy, kto ma jakiekolwiek wątpliwości co dolega jego stopom może bez zobowiązań zwrócić się do nas z prośbą o wydanie opinii. 

Do Państwa dyspozycji

 

mamy trzy gabinety wyposażone w nowoczesną aparaturę firmy „GERLACH”, przeznaczoną do pielęgnacji stóp, profesjonalne narzędzia firmy „Esculap” oraz pełną sterylizację narzędzi. Pracujemy na profesjonalnej linii produktów podologicznych hiszpańskiej marki HERBITAS. Warto wspomnieć, że jesteśmy jedynym dystrybutorem w Polsce artykułów HERBITAS. W tym miejscu zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z niesamowicie skutecznymi kosmetykami do pielęgnacji stóp HERBITAS. W naszym sklepie znajdziecie Państwo także odciążenia i zabezpieczenia do stóp, separatory, ortezy oraz innowacyjne wkładki do butów, które pomagamy indywidualnie dobierać do każdej stopy.